Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДОКУ РОЗМІЩЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ НА ТЕРИТОРІЇ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Дмитрівської сільської ради https://dtg.gov.ua// 15.01.2021 року буде оприлюднено проект рішення Дмитрівської сільської ради «Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області» разом з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також на інформаційному стенді у приміщенні Дмитрівської сільської ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Садова, 2. Робочі години з 830 до 1700 обідня перерва з 1300 до 1330, вихідні дні субота, неділя.Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Дмитрівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 08112, Київська область, Бучанський район, с. Дмитрівка, вул. Садова, буд. 2 та на електронну скриньку (zag_vid@dtg.gov.ua).