Урочисті події до100-річчя Української революції та вшанування оборонців рідної землі

        2 червня 2017 року у Дмитрівському будинку культури відбулись урочисті події до 100-річчя Української революції та вшанування оборонців рідної землі в рамках акції „Митці України – на лінії вогню”

        Захід був ініційовано волонтерами за підтримки Міністерства культури України, Державної агенції промоції культури України, міністерства молоді і спорту, Києво-Святошинської РДА. Допомогу у проведенні свята надала Дмитрівська сільська рада на чолі з Дідичем Т.Т. та працівники Дмитрівського будинку культури. До дійства підключилося командування Сухопутних військ ЗСУ та Благодійний фонд Оксани Білозір „Європейський міст”.

        В рамках заходу, на площі перед Сільською радою, пластун сеньйор праці - Богдан Іванько демонстрував пластовий вишкіл своїх вихованців, які викрешували живий вогонь та варили козацький куліш під керівництвом Андрія Ольховика.

         З цікавою концертною програмою привітали народні артисти України Марина Гончаренко та Світлана Мирвода, автори та виконавці Ейра, Василь Лютий, Олекса Бик. До виступів знаменитостей долучилися й зразкові танцювальні колективи „Парадайз” та „Любисток” Дмитрівського БК.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *