04.05.2023 11:07
Відділ соціального захисту населення Дмитрівської сільської ради інформує
![Без-имени-1.jpg Без-имени-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/83/92594/Без-имени-1.jpg)
Відповідно до Порядку використання коштів Київського обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам АТО, операції Об’єднаних сил, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році відділ соціального захисту населення розпочинає прийом документів.
Грошова допомога надається особам, місце проживання (фактичне місце проживання - для ВПО), яких зареєстровано на території Дмитрівської сільської територіальної громади та які відносяться до таких категорій (заявників):
- ветерани війни, які належать до осіб з інвалідністю І, ІІ та ІІІ групи внаслідок війни відповідно до статті 7 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;
- сім’ї осіб, які загинули(померли) під час участі в АТО, операції Об’єднаних сил, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, та сім’ї Героїв Небесної Сотні;
- діти, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;
- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;
- діти Героїв Небесної Сотні;
- ветерани війни, які брали участь у захисті Батьківщини.
Телефон для довідок 097-99-89-270.