Дмитрівська громада

Київська область

07.10.2021 15:35

Відкриття першої поліцейської станції на території Бучанського району

На виконання Програми по забезпеченню охорони громадського порядку та профілактики правопорушень у селі Дмитрівка за адресою вулиця Молодіжна, 10, в приміщенні першого відділення сільської пожежної команди відкрито поліцейську станцію.

Відкриття відбулося в межах реалізації проекту Національної поліції України та міжнародних партнерів, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

У цій важливій події для Дмитрівської громади взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Київській області генерал поліції третього рангу Андрій Нєбитов, Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич, представники місцевого самоврядування та місцеві жителі.

Генерал поліції вручив спеціальні сертифікати старшому лейтенанту поліції - Андрію Мельнику та старшому сержанту поліції - Олександру Стретовичу. Саме вони перемогли у конкурсному відборі та успішно закінчили тримісячний курс навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Лист-подяку від Нацполіції отримав і сільський голова Тарас Дідич.

Він зазначив, що завдяки втіленню такого проєкту, поліцейські офіцери громади матимуть змогу своєчасно розв'язувати проблеми громадян 24/7. Співпраця поліції та населення дозволить підвищити рівень довіри до правоохоронців та стане запорукою безпечної громади.

З вітальним словом звенувся сільський голова Тарас Дідич: «Одним з головних питань місцевого самоврядування є створення безпечних, комфортних умов для проживання наших громадян. Поліцейські офіцери відтепер будуть частиною нашої громади, допомагатимуть жителям оперативно розв'язувати їхні проблеми, вони працюватимуть на безпеку людей.

Висловлюю подяку депутатському корпусу та апарату виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, які одноголосно підтримали втілення в життя цієї програми.

У нас утворюється «Центр безпеки» який ми плануємо доповнити відкриттям швидкої невідкладної допомоги, що дасть можливість виконувати повний комплекс послуг із забезпечення безпекового простору в Дмитрівській громаді. Хочу подякувати Нацполіції за виділені та укомплектовані нові автомобілі для роботи поліцейських. В тісній співпраці ми досягнемо того, щоб наша громада була однією з кращих, а люди хотіли б жити на території Дмитрівської громади».

Поліцейські офіцери громади –позитивний крок у реформуванні Національної поліції України. Даний проект передбачає покращення правопорядку. Офіцери громади повинні постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати та запобігати вчиненню правопорушень. Вони можуть розраховувати на тісну співпрацю та партнерство з Громадським формуванням «Альбатрос». Їх головне завдання - забезпечення співпраці з органами місцевого самоврядування у покращенні безпекового простору.

Сільською радою було виділено приміщення для розміщення поліцейської станції, за кошти місцевого бюджету там було проведено ремонт, закуплено меблі, принтер та канцелярські товари.

#Дмитрівська_сільська_рада