Дмитрівська територіальна громада

Київська область

10.04.2023 12:10

Команда тхеквондистів з Личанки виборола І командне місце відкритого турніру "Кубку Карпат"

8 – 9 квітня 2023 року в Івано-Франківську проходили змагання відкритого турніру "Кубок Карпат" з тхеквондо. Змагання були присвячені вшануванню пам’яті загиблих захисників України, випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею.

Понад 300 спортсменів з різних областей України, 19 команд з Харківської, Волинської, Київської, Дніпропетровської, Рівненської та Львівської областей брали участь у протиборстві.

Вихованці тренера Ірини Сидоренко, спортсмени спортивного клубу «Тріумф» у складі збірної команди представляли Київську область.

Вітаємо наших юних спортсменів з І командним місцем та ІІ місцем по кадетах, які вибороли золоті медалі:

- Аміна Майборода.

Ігор Котуз показав високу майстерність у двох поєдинках.

Дякуємо організатору змагань ВПГО «Федерації тхеквондо (ВТФ) України» в Івано-Франківській області, нашим мужнім воїнам — за можливість в безпеці проводити такі турніри.

Слава нашим Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!