Дмитрівська громада

Київська область

29.07.2021 14:32

Дмитрівська громада урочисто проводжала українських планеристів на 36-й Чемпіонат Cвіту, World Gliding Championships у Франції

28 липня в Будинку культури села Шпитьки відбувся урочистий захід за участі представників офіційної делегації національної збірної команди України з планерного спорту, старост старостинських округів Дмитрівської громади: Захара Рудяшка, Олександра Сумина, Юлії Грищенка та місцевих жителів.  

Заступник сільського голови Дмитрівської сільської ради Олександр Хробуст привітав спортсменів, які братимуть участь у змаганнях з 07 серпня по 21 серпня у французькому місті Монтлюкон-Гюрет та подарував їм Державний Прапор України, побажав щоб він приніс  спортсменам перемогу. Керівник офіційної делегації Михайло Гриценко прийняв дорогий подарунок, подякував за можливість тренувань на  злітно-посадовому майданчику «Бузова» підприємства  ПОГ ЦАК ТСО України ім. О.К. Антонова.

Начальник відділу освіти Олена Іванчук також звернулася до гостей з щирими. напутніми словами. Вона наголосила про те, що на території Дмитрівської громади давно функціонує злітно-посадовий майданчик «Бузова», на якому тренуються планеристи найвищого класу – легенди українського планерного спорту, серед яких – багаторазові чемпіони України, Європи й світу, що виступають за Україну на змаганнях різного рівня.  

Привітав свої колег–планеристів голова Київського обласного осередку Федерації планерного спорту України Володимир Спасіченко. Він висловив подяку членам делегації, що будуть представляти Україну на чемпіонаті світу, та побажав їм перемоги.

Очолюватиме делегацію найдосвідченіша планеристка України, багаторазова чемпіонка світу, абсолютна чемпіонка Європи, льотчик I класу, інструктор–льотчик–планерист, заслужений майстер спорту України з планерного спорту Валентина Топорова, яка також завітала на урочистий захід. Вона розповіла, що в склад офіційної делегації ввійшли три спортсмени: Михайло Гриценко, Олег Ржонковський, Михайло Кругляков.

Наостанок Ольга Кагарлицька, викладачка вокалу Школи мистецтв «Арт Віва», подарувала гостям та запрошеним власну пісню «Крок до мети»

Присутні побажали учасникам змагань непереможного спортивного духу та перемоги!