![65e734e7be3f5__431480564_388818520527986_399454694010863761_n.jpg 65e734e7be3f5__431480564_388818520527986_399454694010863761_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/83/200056/65e734e7be3f5__431480564_388818520527986_399454694010863761_n.jpg)
04.03.2024 16:54
У Дмитрівську громаду завітали представниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні
У рамках реалізації проєктів, спрямованих на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення громад, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, представниці місії відвідали низку локацій: модульні містечка у селах Дми ...
Дмитрівка
![65e738fe2e67f__428616499_383361861073652_9125782586680775744_n.jpg 65e738fe2e67f__428616499_383361861073652_9125782586680775744_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/83/200066/65e738fe2e67f__428616499_383361861073652_9125782586680775744_n.jpg)
23.02.2024 19:07
У Дмитрівській громаді проводили діагностику зору пересувна «МОБІЛЬНА ОПТИКА»
23.02.2024 р. на території модульного містечка, у селі Дмитрівка, в спеціально облаштованих сучасним обладнанням автомобілях приймали пацієнтів лікарі - офтальмологи. 111 жителів Дмитрівської громади змогли скористатися безкоштовними послугами перевірки г ...
Дмитрівка
![65e739c92d9ac__428608696_382052541204584_6879348035887405161_n.jpg 65e739c92d9ac__428608696_382052541204584_6879348035887405161_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/83/200069/65e739c92d9ac__428608696_382052541204584_6879348035887405161_n.jpg)
21.02.2024 10:44
Тхеквондисти з Личанки та Шпитьок вибороли нагороди всеукраїнського турніру
З 16 по 18 лютого 2024 року в місті Хмельницький відбувся відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Гетьмана» з тхеквондо (ВТФ). Участь в турнірі приймали 455 учасників з усієї України. Вихованці тренера Ірини Сидоренко, 12 спортсменів СК &laq ...
Шпитьки
![Без-имени-1.jpg Без-имени-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/83/58558/Без-имени-1.jpg)
28.10.2022 14:11
Дмитрівська територівальна громада приймала делегацію на чолі з мером міста Чамблі
Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич прийняв делегацію на чолі з мером міста Чамблі (Chamblee) Брайном Мок (Brian Mock). На зустрічі обговорювали плани подальшого співробітництва та основні напрямки співпраці. Брайн Мок (Brian Mock) розповів пр ...