Дмитрівська громада

Київська область

15.09.2021 11:43

День спорту в Дмитрівській громаді

11 вересня на стадіоні в селі Дмитрівка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята - Дня фізичної культури та спорту.

Розпочалася програма проведенням футбольного турніру «Кубок Олександра Бурки» серед ветеранів футболу (40+), який був представлений командами сіл: Шпитьок, Дмитрівки, Бузової. У запеклих баталіях переможцями стали дмитрівчани, капітан Сергій Терещенко отримав нагородний кубок. Шпитьки вибороли друге місце, третю сходинку посіли представники з Бузової.

Урочисту частину свята відкрив Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич, який особисто доклав чимало зусиль для розвитку спорту у громаді, всіляко підтримуючи створення та розвиток спортивних секцій, гуртків.

«Виховуючи молодь в спортивному дусі, загартовуючи їх витримку і волю, отримаємо справжніх патріотів, які в майбутньому зможуть розвивати та розбудовувати нашу Україну.

Це свято – реклама здорового способу життя, заохочення молоді до занять спортом.

Хочу віддати шану батькам нашої молоді, які особистим прикладом показують, як потрібно любити спорт, вони не дивляться на дату народження у своєму паспорті, бо в душі назавжди залишаються молодими.

Наша громада має велику спортивну історію, ми пишаємося нашими чемпіонами світу з козацького двобою, чемпіонкою Європи з сумо, чемпіонами України з різних видів спорту. Щиро всім дякую за видатні спортивні здобутки, бажаю підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!», зазначив у вітальній промові очільник громади.

Тарас Тарасович вручив почесні грамоти за високі досягнення у спорті спортсменам громади:

✔️ Галині Агаєвій – чемпіонці світу з боротьби кураш та боротьби на поясах, багаторазовій призерці чемпіонатів України з боротьби, самбо, дзюдо, сумо, майстру спорту, директору СК «Лідер», тренеру секції дзюдо;

✔️ Богдану Курашу – срібному призеру чемпіонату України з фрі-файту, тренеру секції фрі-файту;

✔️ Сергію Равлюку – тренеру спортивної секції регбі;

✔️ Сергію Цимбалюку – керівнику авіамодельного гуртка;

✔️ Вадиму Михальченку – тренеру з футболу;

✔️ Крістіні Васьковській - чемпіонці України з Комбат Дзю-Дзюцу СК «Лідер»;

✔️ Анастасії Равлюк – чемпіонці Європи з сумо;

✔️ Тимофію Коров’якову – бронзовому призеру Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств (ММА) СК «Лідер»;

✔️ Артему Піку - чемпіону України з регбі СК «Лідер»;

✔️ Євгену Іщенку - переможцю Чемпіонату України з авіамодельного спорту серед спортсменів та юніорів;

✔️ Богдану Титаренку - чемпіону міста Києва з дзюдо, срібному призеру Всеукраїнського турніру «Київська весна»;

✔️ Станіславу Кузьменку - чемпіону міста Києва з бойового самбо;

✔️ Євгену Оверчуку - срібному призеру чемпіонату України з регбі;

✔️ Кирилу Поліщуку - призеру чемпіонату області з авіамодельного спорту;

✔️ Олександрі Шкворінь - призерці міста Києва з бойового самбо;

✔️ Марії Колесник - чемпіонці України, срібній призерці міжнародних змагань, чемпіонці Всеукраїнських та рейтингових змагань СК «Тріумф»;

✔️ Івану Морозу - чемпіону обласних, регіональних, Всеукраїнських та рейтингових змагань СК «Тріумф»;

✔️ Владиславу Опанасюку - чемпіону Всеукраїнських, регіональних та рейтингових змагань СК «Тріумф»;

✔️ Дар’ї Клименко - чемпіонці обласних, Всеукраїнських та рейтингових змагань СК «Тріумф».

Родзинкою заходу стали показові виступи спортсменів спортивних клубів:

• Дмитрівка СК «Лідер» - тренер Галина Агаєва;

• Шпитьки СК «Арарат» - тренер Ашот Саркісян;

• СК «Тріумф» - тренер Ірина Кравченко.

Посеред зеленого поля стадіону, на татамі, молодь демонструвала прийоми ведення бою з дзюдо, фрі-файту, бойового самбо, таеквон-до. Представники спортивно - бойової хореографії Школи мистецтв «Арт Віва», під керівництвом тренера Ігоря Козака, демонстрували стрільбу з луків.

Необхідно зазначити, що наші тренери невпинно працюють над підвищенням рівня та вдосконаленням майстерності своїх вихованців, готують їх до змагань та чемпіонатів різного рівня.

На завершення свята провели естафету «Веселі старти». П’ять команд з сіл громади відчайдушно змагалися в перетягуванні канату, бігу з м’ячем, стрибках в мішку та на скакалці, спільної роботи з одночасного напису назви своєї команди на плакаті. Учасникам необхідно було показувати не лише індивідуальну майстерність, але й здатність працювати у команді, де результат йшов у загальний залік.

Результат наступний:

✔️ Дмитрівка «Гострі перчинки» - 1 місце;

✔️ Петрушки «Ліниві патисони» - 2 місце;

✔️ Шпитьки «Пузаті баклажани» - 3 місце;

✔️ Бузова «Соковиті помідори» - 4 місце;

✔️ Личанка «Небезпечні грибочки» - 5 місце.

Наостанок Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич вручив перехідний Кубок капітану «Гострих перчинок» - Галині Агаєвій, та запевнив, що наступного року цей Кубок перейде до нової команди переможців. Він подякував усім за примноження спортивних традицій в нашій громаді, побажав міцного здоров’я, наполегливості, вдачі та нових спортивних перемог!

День спорту в Дмитрівській громаді об’єднав усіх присутніх на святі, учасники та гості отримали гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.